Vodafone VPro Portal

Vodafone VPro Portal

Vodafone Türkiye Kurumsal Satış ve İletişim VPRO Portali // Sosyal Intranet // Website // Grafik Tasarım // Yazılım Geliştirme // Mobil Website // Blackberry // Editoryal Yönetim // Sistem Destek ve Süreklilik Hizmetleri

Vodafone Türkiye Ticari ve Bireysel Satış ve İletişim Portali geliştirme projesi kapsamında, Türkiye'nin her bölgesine dağılmış olan Vodafone Satış Kanalını çalışanlarının pazarlama ve satış faaliyetlerinde gerekli bilgi ve destek gereksinimlerini karşılayacak olan içerik ve interaktif uygulamaları içeren, Türkiye'deki ilk Sosyal Intranet (Social Intranet) projesi olan VPRO portali APLIMAX tarafından geliştirilmiştir.

Portal kullanıcıları, Vodafone Satış Kanalı Yönetimi ile interaktif iletişimini, Twitter benzeri online status update'lerini, profil güncellemelerini bu portal üzerinden online olarak yapabilmektedirler.

Blackberry ve xHTML uyumlu smart phone kullanıcıları için geliştirilen Mobil VPRO Portal'i aracılığı ile kullanıcılar kendileri için önemli bilgilere hareket halindeyken de ulaşabilmektedirler.

Portal'in devreye alınmasından sonra; APLIMAX içerik yönetim ve güncelleme, üye yönetimi ve tüm operasyonel teknik işletim / süreklilik hizmetlerini sağlanmaya devam etmektedir.

Proje kapsamında, web sitesinin görsel tasarımı, alt yapı dinamik içerik yönetim sistemi geliştirme, mobil web sitesi, mobil web sitesi için Blackberry uygulaması geliştirilmiştir.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2024 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX