MedyaNet

MedyaNet

MedyaNet // GeoIP Location // IP Tabanlı Coğrafi Konum Belirleme

Doğan Online bünyesinde 2002 yılında kurulan online reklam pazarlama şirketi MedyaNet, Doğan Medya grubuna ait tüm websiteleri ve portallerin reklam satış-pazarlamasını yapmasının yanında , gruba ait olmayan profesyonel site ve portalleri de pazarlamaktadır. MedyaNet, bünyesinde bulundurduğu portaller ile Türk internet kullanıcılarının büyük çoğunluğuna ulaşabilen tek online reklam pazarlama şirketidir.

Veritabanında bulunan 45 milyon ziyaretçi, bu ziyaretçilerin profil bilgileri ve kullanım alışkanlıkları MedyaNet tarafından reklamverenlerin hizmetine sunulmaktadır.

MedyaNet; internet servis sağlayıcılığından, mağazacılığa; habercilikten, insan kaynaklarına; finanstan, spora; dolayısıyla internetli yaşamın tüm biçimlerini ve içeriğini bünyesinde bulundurmaktadır.

Türk internet kullanıcılarının ilk tercihi ve konularının lideri olan bu portallerin aylık toplam görüntülenme sayısı 2.700.000.000`i aşmaktadır.

MedyaNet portföyü dahilinde demografik, coğrafi, gün ve saate göre farklı reklam çalışmaları yapılabildiği gibi firma ve ürünlere özel, projeler, yarışmalar, anketler ve e-mail gönderimleri de yapılabilmektedir. Bu çalışmalar için istenildiği taktirde tasarım desteği de verilebilmektedir.

Aynı zamanda; ilgi alanlarına, alışkanlıklara ya da temaya göre kategorize edilmiş reklam kampanyaları yine Medyanet teknolojisi sistemi ile mümkün olmaktadır.

Online pazarlama konusunda çalıştığı şirketlerin 1 numaralı iş ortağı olmayı hedefleyen MedyaNet Türkiye`de liderliğini korumaktadır.

IP tabanlı coğrafi konum belirleme (GeoIP Location) konusunda dünya lideri Quova firmasının Türkiye'deki tek yetkili iş ortağı olan APLIMAX, MedyaNet'e 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2024 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX