MigrosCep

MigrosCep

MigrosCep Mobil Ticaret Web Sitesi // Yazılım Geliştirme // Mobil E-Ticaret // Yazılım Entegrasyon // Online Ödeme Sistemi Entegrasyonu

"MigrosCep – Domatesten Elektroniğe Migros’daki Tüm Ürünler Artık Cep’inizde…

MigrosCep, cep telefonunuzla her yerden ve her zaman Migros'a ulaşarak siparişlerinizi rahatlıkla vermek amacıyla hazırlanmış bir alışveriş sistemidir.

GPRS uyumlu cep telefonu veya mobil cihazlarınızla WAP ortamında wap.migros.com.tr adresi ile Migros sipariş sistemine ulaşabilirsiniz. Buradan REYONLAR veya ARAMA yoluyla istediğiniz ürünlere ulaşabilir, site üzerinden ürünleri sepetinize ekleyerek dağıtım bölgeleri içinde istediğiniz adrese teslim edilmek üzere siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullandığınız her yerden MigrosCep’e ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin teslimatları ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin il sınırları içinde yapılmaktadır.

MigrosCep’ten alışveriş yaparken Migros Sanal Market ‘te kayıtlı olduğunuz “Kullanıcı adı”nızı ve “Şifre”nizi kullanabilir veya cep telefon numaranız ile kolayca yeni üye olabilirsiniz. Siparişlerinizin ödemesini teslimat sırasında kapıda nakit veya kapıda kredi kartınız ile yapabilirsiniz."


Türkiye'nin ilk mobil e-ticaret web sitesi MigrosCep, APLIMAX tarafından geliştirilmiştir.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2024 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX