Güneş Sigorta

Güneş Sigorta

Güneş Sigorta // Website // Grafik Tasarım // Yazılım Geliştirme // IPhone Uyumlu Mobil Web Sitesi Uygulaması

50 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet veren Güneş Sigorta, sektörün lider şirketlerinden birisidir.

Güneş Sigorta, İstanbul 'da yer alan Genel Müdürlüğü, 11 bölge müdürlüğü, 7 temsilciliği ve 2500’e yakın acentesiyle oluşan kapsamlı organizasyonunu, en yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel hizmet gücünü kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki en yeni ve ileri uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, müşterilerine sunduğu ürün çeşitliliği, poliçelerde sağladığı esneklikler, yeniliklere uyum sağlamadaki hızı ve inovasyona verdiği önemle tanınır.

Projenin geliştirme ve operasyonel destek hizmetleri APLIMAX tarafınan verilmektedir.

Gerek güçlü sermaye yapısı gerekse gerçekleştirdiği üretimle de sektörün taşıyıcı şirketlerinden olan Güneş Sigorta, güçlü finansal yapısıyla müşterilerine güvenle hizmet verirken, hasar ödemelerindeki titiz ve etkili zamanlamasıyla öne çıkar.

Bugün Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşları ve bunların uzmanlık gerektiren projelerinin de güvencesi olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından birisi olan Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2024 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX